Tarihçe

Atölyemiz 1972 senesinde İstanbul'da kurulmuştur. 41 Senelik bir tecrübeyle motor ve silindir kapak revizyon alanında hizmet vermekte olan atölyemiz, dünya ve yurt çapında en yeni ve hassas tezgahlar kullanılmak suretiyle, en güvenilir motor yenileme firmaları arasında üstünlüğünü korumuştur.

Ağır sanayi ( gemi makineleri, iş makineleri vb.) ve hafif araçlar alanında en iyi ve en hızlı hizmeti verebilmenin yanında, güven ortamı içinde çalışmayı ilke olarak benimseyen firmamız, bunu gerçekleştirebilmek için en son teknolojiyi takip etmiş ve daha geniş makine parkuru ile alanında en iyisi olmuştur.

Firmamız, binek oto motorlarından, ağır dizel gemi makinelerine kadar geniş bir alanda en hassas ve en güvenilir hizmeti vermektedir. Bu sebeple, farklı boyut ve özelliklerdeki işleri yapabilmek için firmamız makine parkurunu çok çeşitli kurmuştur. Gemi sektöründeki faaliyetlerimizde 35 senelik tecrübemize ek olarak, yaptığımız yatırımlarla müşterilerimize daha iyi ve daha seri hizmet vermekteyiz.

Yenileme işlerinin dikkat gerektiren bazı kuralları olduğunun bilincinde olan ekibimizin daha hassas hizmet verebilmesi için, özel yatırımlar yapılmıştır. Bunların başında LAZER MERKEZLEME ve LAZERLİ EKSEN KAÇIKLIK KONTROL SİSTEMİ  gelmektedir. Bununla beraber YÜZEY PÜRÜZ ÖLÇME SİSTEMİ  uygulaması yapan firmamız, bu metotlar ile 0,001 hassasiyetinde ölçümler yapabilmektedir. Bu sistemler kontrolünde seri iş teslimi yanında, yapılan işteki güveni de arttırmaktayız.